Pomóż dzieciom kupując token WOŚPu

PODARUJ

Po raz pierwszy w historii WOŚP powstały tokeny CryptoHeart! Będzie je można zdobyć poprzez złożenie donacji na opartej na Ethereum platformie stworzonej przez blockchainowych specjalistów z firmy Rumble Fish.

Rumble Fish włączyło się w pomoc dla tegorocznej akcji charytatywnej prowadzonej przez największą pozarządową inicjatywę w Polsce. Przeprowadzą zbiórkę funduszy opartą na blockchainie, która pozwoli darczyńcom na zdobycie unikalnego token serduszka.

Dla celów zbiórki opracowali działającą na Ethereum innowacyjną platformę “CryptoHeart” (tłum. “KryptoSerce”). Ludzie, którzy złożą donację z jej pomocą, będą nagrodzeni CryptoHeart (tokenem CHRT). Minimalna możliwa do wpłacenia kwota wynosi 5 zł. Oznacza to, że jeśli ktoś ofiaruje 15 zł otrzyma za to trzy tokeny CryptoHeart.

“Zespół Rumble Fish, który pracuje na platformie Ethereum będzie bacznie obserwować cały proces zbiórki. System zacznie działać 19 grudnia 2018 i będzie zamknięty 17 stycznia 2019. Użytkownicy mogą użyć MetaMaska lub dowolnego portfela Ethereum aby złożyć donacje w ETH, ZRX, W-ETH, DAI oraz MKR” powiedziała Olga Degtiarova, współzałożycielka i CEO Rumble Fish.

Każde CryptoHeart jest jedyne w swoim rodzaju. Główną cechą, która czyni CryptoHeart unikalnymi, jest ranga. Możliwe jest nadanie rangi od 1 do 255. Wniesienie donacji z multiplikacją minimalnej kwoty (5 zł) powoduje podniesienie rangi serca. Przykładowo przekazanie 2x minimalnej ilości podnosi rangę o 1, w przypadku przekazania 4x minimalnej kwoty podwyżka wynosi 2, itd. Osoba, która wylosuje najwyżej ocenione CryptoHeart, może udostępnić je publicznie i podarować na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć zbiórkę.

Cały proces jest przejrzysty a użytkownicy na bieżąco mogą śledzić ostatnie donacje. Po zakończeniu zbiórki środki będą przesłane na konto Ethereum założne przez szefa Sztabu. Donacje po wymianie na euro zostaną przetransferowane na konto WOŚP. Podsumowanie zbiórki będzie można zobaczyć na stronie Rumble Fish.Get in touch now

Have questions about Rumble Fish blockchain solutions? Our team of experienced developers will assist you to develop the best blockchain solution for your business.

By sending this, message, you accept our

Privacy Policy

Message has been sent

Need a project estimation?

Just leave us your email here and we will contact you back
One or more fields have an error.